Sitemizde kullanılan her türlü görsel, logo, ürün açıklamaları vs. verilerin, kısmen dahi olsa üçüncü şahışlar tarafından kopyalanması, kullanılması yasaktır.  
Önceden yazılı izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, ticari amaçla kullanılamaz. 


Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek, kopyalamak, izinsiz kullanmak her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır.


Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo v.b. gibi) telif hakkı PERA ÇORAP TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ'ne aittir.


Bu sitedeki hiç bir görsel ve içerik her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz.

Sitedeki ürünler, logolar, açıklamalar ve görseller hiç bir amaçla izin alınmaksızın kullanılamaz.


Sitenin içeriği T.C.K. 525. maddesi başta olmak üzere Türk Ceza Kanunu, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer tüm yasal mevzuatın koruması altındadır.
Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.